16 kwietnia 2014

Wyniki rozdania!

Przyszedł czas, by ogłosić wyniki ostatniego rozdania! Dla przypomnienia, do wygrania był poniższy zestaw:


Zwycięzca został wybrany przez losowanie - po sprawdzeniu wszystkich uczestników, wpisałam ich loginy do Worda (odpowiednią ilość razy - zgodnie z ilością uzyskanych losów), wymieszałam i skopiowałam do generatora. Ten pomógł mi w wyborze zwycięzcy.

And the winner is...


Gratuluję! Czekam na adres do wysyłki nagrody. Jeśli nie dostanę odpowiedzi w ciągu 7 dni, ponownie wylosuję zwycięzcę :)


Jako, że konkurs cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem, już myślę o organizacji kolejnego (przypominam jednak, że osoby, które usuną teraz mój blog z obserwowanych, by dodać go po ogłoszeniu kolejnego rozdania, nie będą mogły wziąć udziału w zabawie). I tutaj prośba do was o podpowiedzi - wolicie rozdania losowane czy na kreatywność? Co najchętniej widziałybyście jako nagrodę?

24 komentarze:

 1. Gratulacje! :))

  A konkursy lubie i takie i takie :)
  Jak na kreatywność to najlepiej paznokcie:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje !

  Lubię konkursy takie i takie, ale makijażu do zdjęcia nie wykonam (nie umiem ładnie malować), a paznokci tym bardziej bo mam krótkie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :)
  A może jako nagrodę jakiś bon np. do Rossmanna czy drogerii internetowych? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To całkiem fajny pomysł, wtedy zwycięzca osobiście zdecyduje o tym co sobie kupi :)

   Usuń
 4. Gratuluję zwyciężczyni :) I losowe i kreatywne mają swoje plusy i minusy. Na kreatywnych jest większy fun i będziesz miała mniej zgłoszeń :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję zwyciężczyni.
  Osobiście jestem bardzo za kreatywnymi, szczególnie lubię opisowe, bo mi daje to jakiekolwiek pole do popisu i sprawia, że samo rozdanie zyskuje na atrakcyjności - w końcu, mimowolnie, każdy stara się, by odpowiedź została przyuważona. ❤

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje :) ja najbardziej lubię konkursy, gdzie trzeba coś np. na zdjęciach pokazać, ale nie makijaż, paznokcie tylko coś z natury lub jakaś dowolna interpretacja jakiegoś hasła :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Blisko było :P Mimo wszystko gratuluje :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarze - wszystkie uważnie czytam i staram się odpowiadać na każde pytanie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...