27 lutego 2013

Jedwabna kuracja od Marion

Coraz bliżej końca Marionowych testów... dziś przedstawiam maskę rozświetlającą włosy - jedwabna kuracja.

 OD PRODUCENTA


Olśniewająco piękne i jedwabiste włosy! Produkty z jedwabiem są najbardziej popularne na rynku konsumenckim. Dzięki zawartości jedwabiu uzyskuje się doskonały efekt rozświetlonych i wygładzonych włosów, ponadto jedwab:
- chroni przed UV i wysoką temperaturą
- przywraca włosom suchym, zniszczonym i matowym miękkość i blask
- sprawia, że włosy stają się odżywione, nawilżone, sprężyste i zregenerowane od wewnątrz
- ułatwia rozczesywanie i układanie, wygładza powierzchnię włosów.

 
Sposób użycia: 
Rozprowadzić maseczkę na umytych włosach. Pozostawić do 3 minut, a następnie dokładnie spłukać. W przypadku włosów normalnych - stosować raz w tygodniu. Właścicielki i właściciele włosów suchych i bardzo zniszczonych mogą stosować maskę 2 razy w tygodniu, przetrzymując ją na włosach nawet 30 minut.
 


MOJA OPINIA


Wygodne opakowanie z zamknięciem na zawias i "klik" pozwala na sprawne dostanie się do kosmetyku i nie wyślizguje się z dłoni nawet podczas kąpieli. Łatwa aplikacja umożliwia otrzymanie dokładnie takiej ilości produktu jaką chcemy. Zapach jest, jak dla mnie, typowo fryzjerski - delikatny, przyjemny, nie duszący, ani nie na tyle mocny, by przeszkadzał po nałożeniu na włosy. Gęsta, ale lekka konsystencja łatwo się rozprowadza, a także bezproblemowo spłukuje.


Koszt maski to jakieś 5-7 złotych za 120 ml i jak za tą cenę, można stwierdzić, że produkt jest wydajny. Włosy są po tym preparacie bardziej ujarzmione, nie puszą się tak jak zawsze. Na długości są sypkie, wygładzone, błyszczące i wyglądają naprawdę zdrowo. Niestety moje suche końcówki są dość oporne na jego działanie, bo (jeszcze?) nie odzyskały swojego blasku i nie układają się tak łatwo, jak w przypadku używania innych produktów Marion. Wspomnę jednak o jeszcze jednym plusie, a mianowicie maska zdecydowanie ułatwia rozczesywanie.

2 komentarze:

Bardzo dziękuję za komentarze - wszystkie uważnie czytam i staram się odpowiadać na każde pytanie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...