16 marca 2013

Mat na ustach - Soft Mat Manhattan Lipcream 95M

Mój pierwszy produkt do ust nadający matowy efekt. W dodatku w kolorze 95M, który jak dla mnie można określić nazwą nude. Ta kombinacja zdecydowanie przypadła mi do gustu. Jesteście ciekawe jak się prezentuje?


OD PRODUCENTA


Propozycja Manhattan dla makijażu ust to innowacyjne pomadki w kremie, w intensywnych kolorach z serii Soft Mat Lipcream. Kosmetyk jest wyjątkowo delikatny i ma kremową konsystencję. Zapewnia trwałe i matowe wykończenie makijażu ust oraz odczucie delikatności i lepkości. MOJA OPINIA


Opakowanie jest typowe dla błyszczyków do ust - zakręcana buteleczka o pojemności 6,5 ml. Zakrętka sugeruje o matowości kosmetyku. Aplikator, mimo że dość krótki, jest bardzo poręczny i wygodny, zakończony miękką gąbeczką. Zapach bardzo przyjemny, słodki, kojarzy mi się z waniliowym budyniem lub cappuccino. Kolor jest intensywny, ale oczywiście możemy go stopniować w zależności od grubości nałożonej na usta warstwy.


Konsystencja jest matowa, delikatna, aksamitna. Ma formę jakby musu. W żaden sposób nie przeszkadza będąc na ustach. Nie daje uczucia ściągnięcia, ale czasem gromadzi się w zagłębieniach i niestety może wysuszać oraz podkreślać suche skórki.
Problem może stanowić aplikacja, która wymaga lusterka lub...wprawy. Trzeba uważać, by dokładnie pokryć całe usta, a jednocześnie nie wyjechać poza ich kontur, bo w przeciwnym wypadku błyszczyk będzie się odznaczał, co nie wygląda estetycznie. Oczywiście do rozwiązania tej sprawy wystarczy lusterko ;)


To co pewnie najważniejsze - błyszczyk naprawdę daje satynowy efekt matu. Nie rozmazuje się naokoło ust, ale też nie jest szczególnie trwały. Nie daje sobie rady podczas picia czy jedzenia. Na szczęście schodzi równomiernie, nie ścieka.

Tak prezentuje się pomadka w bardzo jasnym świetle dziennym. Usta z niewielką ilością błyszczyka dają przyjemny matowy, ale wciąż naturalny efekt.

Produkt testowany dzięki uprzejmości drogerii internetowej ezebra.

6 komentarzy:

Bardzo dziękuję za komentarze - wszystkie uważnie czytam i staram się odpowiadać na każde pytanie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...